مشاوره حقوقی

سامانه حقوقی داتیک برای ارائه مشاوره و راهنمایی افراد راه اندازی شده تا به سوالات حقوقی شما پاسخ داده شود. برای راهنمایی از مشاوره متخصص ها و کارشناس های حقوقی بر روی لینک کلیک کنید.

در دنیای پرتلاطم امروز، به دلیل پیچیدگی روابط، تعاملات انسانی و مشغله‌هایی که در پی آن ممکن است بوجود بیاید، بسیاری از افراد دچار مشکلات حقوقی و کیفری مختلفی می‌شوند که حل آن‌ها مستلزم مشاوره و کمک گرفتن از یک متخصص آشنا به مسائل حقوقی است. با این حال همچنان صرف زمان جهت اخذ نوبت مشاوره حضوری و طی کردن مسافت جهت حضور فیزیکی در جلسه با توجه به وضعیت ترافیکی شهر‌ها و البته پرداخت هزینه‌های سنگین حق وکالت برای بسیاری از افراد جامعه مشکل و حتی غیرممکن به نظر می‌رسد. از طرفی نیز، غفلت و سهل‌انگاری از مشاوره حقوقی مشکلات فراوان و گاهاً غیر قابل جبران را به همراه خواهد داشت.

مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

با توجه به رشد تکنولوژی، تغییر سبک ارتباطات و فراگیر شدن حضور در شبکه‌های اجتماعی، خدمات مختلف بسیاری به صورت آنلاین ارائه می‌شود و خدمات حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با دریافت خدمات مشاوره آنلاین حقوقی بر بستر اینترنت و در فضا‌های مجازی نظیر سایت‌ها، اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و غیره، می‌توان قبل از هر اقدامی از دانش و تجربه وکلای خبره در جهت پیشگیری از اشتباهات و مشکلات حقوقی احتمالی استفاده کرد.

از این طریق، افراد به راحتی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بهترین راه‌حل را برای مشکلات خود پیدا کنند و دیگر نیازی به طی کردن مراحل نوبت‌دهی و صرف هزینه‌های مازاد نمی‌باشد.

در این میان نیز افرادی برای ایجاد اعتماد تمایل دارند که به صورت تصویری با وکیل یا مشاور مورد نظر خود تماس چشمی برقرار کنند یا اینکه در بعضی موارد از پرونده‌های حقوقی نیاز است که مدارک و شواهد حتما به رؤیت کارشناس و مشاور مربوطه برسد. در این شرایط استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی نظیر واتساپ و تلگرام و سایر، این فرصت را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا همزمان با برقراری ارتباط متقابل آنلاین به بهترین شکل ممکن و در هر ساعت از شبانه‌روز به طرح سوال حقوقی آنلاین پرداخته و بهترین و کاربردی‌ترین راهکار‌ها را برای حل مشکلات و دغدغه‌های حقوقی خود دریافت کنند.

انواع خدمات مشاوره‌ای که در قالب مشاوره حقوقی آنلاین قابل ارائه هستند، عبارتند از: مشاوره خانواده، مشاوره امور کیفری، مشاوره ملکی، مشاوره طلاق، امور قرارداد‌ها و اسناد تجاری، مشاوره ارث و میراث، مشاوره شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها و…

مشاوره حقوقی آنلاین
مشاوره حقوقی آنلاین

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

به طور کلی عمده‌ترین مزایای مشاوره حقوقی آنلاین عبارتند از:

 • سهولت در دسترسی به وکیل و مشاور حقوقی
 • امکان مشاوره حقوقی آنلاین با افراد مختلف و مقایسه نظرات آن‌ها
 • امکان ارسال و دریافت متن، صدا، فیلم و… و ذخیره‌سازی آن‌ها جهت بررسی مجدد
 • ر‌هایی از کلافگی ناشی از ترافیک و صرفه‌جویی در زمان
 • امکان تنظیم، نظارت و بررسی صحیح قرارداد، دادخواست، شکواییه و غیره
 • حذف هزینه‌های جانبی و مازاد برای انجام امور حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین چقدر است؟

مشاوره حقوقی آنلاین به نوع خدماتی که از مشاوران حقوقی داتیک دریافت می‌کنید، متفاوت است. از دید وسیع‌تر، اگر نیاز شما به خدمات حقوقی تنها با مطرح نمودن سوال و دریافت پاسخ از جانب مشاور برطرف شده باشد، خدمات مشاوره حقوقی کاملاً رایگان خواهد بود و لازم نیست هیچ هزینه‌ای بابت حق‌المشاوره بپردازید.

اما با توجه به نوع مشکل حقوقی و پیچیدگی آن، تمایل فرد به استفاده از خدمات تخصصی‌تر و عقد قرارداد با وکلای مجرب داتیک جهت پیگیری پرونده درصورت صلاحدید متقاضی، مشتمل پرداخت هزینه‌های مربوطه خواهد شد.

به طور کلی، در مشاوره آنلاین حقوقی داتیک بسیاری از خدمات حقوقی به صورت رایگان انجام می‌شود.

دپارتمان حقوقی داتیک با بهره‌مندی از دانش و تجربیات ارزشمند جمعی از زبده‌ترین حقوقدانان کشور و با استفاده از گستره‌ وسیع ارتباطات آنلاین و شبکه‌های مجازی در تلاش است تا با ارائه‌ سودمندترین و بهترین خدمات مشاوره آنلاین حقوقی بتواند به صورت آنی پاسخگوی پرسش‌ها و ابهامات حقوقی و قانونی شما هموطنان عزیز بوده و از این طریق سهمی در حل مسائل و مشکلات حقوقی افراد جامعه و پویایی نظام حقوقی کشور داشته باشد.

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه
  کاری راش

  سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

  تازه ترین مطالب