برچسب: استعلام_برند

استعلام ثبت برند
ثبت برند
استعلام قابلیت ثبت برند

ثبت برند در ایران فرایند قانونی شفافی دارد. زمانی که فردی برندی را به نام خود ثبت کند، هیچ شخص یا شرکتی حق استفاده از آن را نخواهد داشت. اما قبل از آنکه بخواهید برندی را به ثبت برسانید، باید استعلام ثبت برند، نام و نشان تجاری مورد نظر خود را بگیرید. سایت مرکز مالکیت معنوی در ایران مرجع رسمی استعلام ثبت برند است. این مرکز وابسته به قوه قضائیه و زیر مجموعه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

مراحل ثبت برند
ثبت برند
آموزش گام به گام ثبت برند

در صورت تأیید اظهارنامه و مدارک، پس از تشکیل پرونده و‌ واریز وجه آگهی نوبت اول، تقاضای ثبت برند شما به روزنامه رسمی ارسال می‌شود. در صورتی که در مدت زمان حدود یک ماه اعتراضی از جانب اشخاص دیگر نسبت به علامت ثبت شده در روزنامه وارد نشود، باید نسبت به پرداخت هزینه روزنامه نوبت دوم و همچنین حق‌الثبت اقدام نمایید.

مالکیت معنوی
ثبت شرکت
استعلام برند سایت مالکیت معنوی

اداره مالکیت معنوی ثبت برند، در استان تهران مستقر است. متقاضیان می‌توانند برای استعلام و ثبت برند خود با استفاده از بخش میز خدمات الکترونیک، بصورت اینترنتی از طریق این سامانه اقدام کنند. درخواست شما ابتدا در سامانه مالکیت معنوی با تکمیل اظهارنامه برند انجام می‌شود.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب