برچسب: استعلام_ثبت_شرکتها

استعلام ثبت برند
ثبت برند
استعلام قابلیت ثبت برند

ثبت برند در ایران فرایند قانونی شفافی دارد. زمانی که فردی برندی را به نام خود ثبت کند، هیچ شخص یا شرکتی حق استفاده از آن را نخواهد داشت. اما قبل از آنکه بخواهید برندی را به ثبت برسانید، باید استعلام ثبت برند، نام و نشان تجاری مورد نظر خود را بگیرید. سایت مرکز مالکیت معنوی در ایران مرجع رسمی استعلام ثبت برند است. این مرکز وابسته به قوه قضائیه و زیر مجموعه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

مالکیت معنوی
ثبت شرکت
استعلام برند سایت مالکیت معنوی

اداره مالکیت معنوی ثبت برند، در استان تهران مستقر است. متقاضیان می‌توانند برای استعلام و ثبت برند خود با استفاده از بخش میز خدمات الکترونیک، بصورت اینترنتی از طریق این سامانه اقدام کنند. درخواست شما ابتدا در سامانه مالکیت معنوی با تکمیل اظهارنامه برند انجام می‌شود.

مهم ترین قوانین ثبت شرکت
ثبت شرکت
مهمترین قوانین ثبت شرکت

قوانین ثبت شرکت پیچیدگی و گستردگی بسیاری دارد اما در اول راه برای داشتن هر کسب‌وکاری، داشتن هدف و طرحی از پیش تعیین شده، همراه با برنامه ریزی حرفه‌ای از نظر مالی و اجرایی جزو اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین اقدام‌ها است. حال بعد از اینکه هدف شما تعیین شد، قوانین ثبت شرکت و مراحل آن در نظر گرفته می‌شود. تاسیس شرکت در ایران براساس اهداف و نوع ثبت به صورت‌های مختلف از قوانین خاص خود برخوردار است که شناخت این قوانین برای ثبت شرکت‌ها به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان به خواسته خود برسید.

ثبت شرکت
ثبت شرکت
برای ثبت شرکت ها کجا باید رفت؟

در گذشته برای ثبت شرکت، شما مجبور بودید به سازمان ثبت شرکت استان خود مراجعه کنید، اما اکنون روند ثبت شرکت به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیار سریع شده است، زیرا شما می‌توانید با ورود به سامانه ثبت شرکت‌ها به‌ صورت اینترنتی مراحل ثبت را انجام دهید. همچنین می‌توانید مسیر راحت‌تری برای این کار انتخاب کنید که آن هم تماس با دفتر ثبت شرکت‌ها و سپردن صفر تا صد کار‌ها است. این مراکز با تخصص خود در این زمینه قادر هستند تا در کمترین زمان شرکت شما را به ثبت برسانند.

ثبت برند تجاری
ثبت برند
مراحل و مدارک ثبت برند تجاری

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند تجاری: کپی برابر اصل کارت بازرگانی، نمونه تصویر علامت تجاری، کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی، ارائه اطلاعاتی نظیر شماره تماس، آدرس، کدپستی، ‌ایمیل،  ارائه مجوز فعالیتی (جواز تاسیس، پروانه بهره‌برداری و. . . )

خدمات ثبت شرکتها
ثبت شرکت
خدمات ثبت شرکتها

ثبت شرکت همانند دیگر کار‌های اداری، دارای روندی مرحله‌ای و بر اساس اصول و قواعد خاصی است که پیشرفت تکنولوژی باعث شده این روند به سرعت بالایی دست یابد و در تقویت و استحکام معاملات تجاری نقش موثری داشته باشد. از این رو ادارات ثبت مکلف‌اند در آخر هر ماه فهرست کامل شرکت‌ها و موسساتی را که در طول ماه به ثبت می‌رسند و تغییرات حاصله در مورد شرکت‌ها و موسسات موجود و همچنین نام اشخاص حقیقی یا حقوقی را که دفتر قانونی به ثبت رسانده‌اند با ذکر تعداد دفاتر ثبت شده و شماره‌های آن به اداره امور مالیاتی محل اقامت موسسه ارسال کنند

استعلام ثبت شرکتها
ثبت شرکت
استعلام ثبت شرکتها

ثبت شرکت برخلاف آنچه که عده‌ای آن را ساده می‌پندارند، ظرافت‌های خاص خود را دارد. در این راستا سامانه حقوقی و ثبتی داتیک با داشتن بهترین مشاوران و متخصصان در این زمینه، آمادگی ارائه بهترین مشاوره و خدمات را به شما عزیزان دارد.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب