برچسب: ثبت برند تجاری

کد شناسایی در ثبت برند چیست
ثبت برند
کد شناسایی در ثبت برند چیست؟

توقع مشتریان از یک برند کیفیت بالا، خطر پذیری کمتر، سپردن مسئولیت به تولید کننده، وسیله ای نمادین برای اظهار هویت محصول است. محکم ترین قدم در تجارت، جلب اعتماد است و علامت تجاری به وسیله برند سازی به اجرای تعهدات شتاب می بخشد.

آموزش تصویری ثبت برند
ثبت برند
آموزش تصویری ثبت برند

اولین گام برای ثبت اظهارنامه نام و علامت تجاری، ورود به سایت مرکز مالکیت معنوی قوه قضائیه و ثبت‌ نام در پورتال مربوطه است. در این راستا، وارد سامانه www.iripo.ssaa.ir شوید و سپس گزینه «ثبت نام متقاضی/ورود اعضا» را انتخاب کنید. نکته مهم : تمامی اشخاصی که می خواهید نامشان در اظهارنامه وجود داشته باشد اعم از مالک، نماینده قانونی، تحویل‌ گیرنده ابالغ، مخترع، طراح می‌ بایست در سامانه ثبت‌ نام شده باشند.

ثبت شرکت بدون دفتر
ثبت شرکت
ثبت شرکت بدون دفتر امکان پذیر است؟

ثبت شرکت راهی است برای ایجاد وجهه‌ ای قانونی و حقوقی برای فعالیت‌ های اقتصادی آن شرکت که در نهایت این اقدام به موفقیت و پیشرفت کسب‌ وکار منتهی می‌شود. بدین جهت تمامی افرادی که قصد تأسیس و راه‌اندازی یک شرکت تجاری یا مؤسسه تجاری و غیرتجاری را دارند، باید به صورت اینترنتی در سامانه ثبت شرکت‌ها، شرکت خود را به ثبت برسانند.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب