برچسب: ثبت_برند_شرکت

ثبت شرکت غیر تجاری
ثبت شرکت
ثبت شرکت های غیر تجاری

شرکت غیرتجاری همانطور که از نام شرکت‌های غیرتجاری مشخص است این شرکت‌ها عملکردی

مهم ترین قوانین ثبت شرکت
ثبت شرکت
مهمترین قوانین ثبت شرکت

قوانین ثبت شرکت پیچیدگی و گستردگی بسیاری دارد اما در اول راه برای داشتن هر کسب‌وکاری، داشتن هدف و طرحی از پیش تعیین شده، همراه با برنامه ریزی حرفه‌ای از نظر مالی و اجرایی جزو اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین اقدام‌ها است. حال بعد از اینکه هدف شما تعیین شد، قوانین ثبت شرکت و مراحل آن در نظر گرفته می‌شود. تاسیس شرکت در ایران براساس اهداف و نوع ثبت به صورت‌های مختلف از قوانین خاص خود برخوردار است که شناخت این قوانین برای ثبت شرکت‌ها به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان به خواسته خود برسید.

هزینه ثبت برند
ثبت برند
هزینه ثبت برند چقدر است؟

اولین قدم برای ثبت یک نام و نشان تجاری، ثبت اظهارنامه برند در اداره مالکیت معنوی است که در این مرحله باید هزینه‌ای را بابت ثبت این اظهارنامه پرداخت کنید. هزینه براساس تعداد طبقات و نوع شخصیت حقیقی و حقوقی و میزان کالا درج شده متغیر است

ثبت شرکت
ثبت شرکت
برای ثبت شرکت ها کجا باید رفت؟

در گذشته برای ثبت شرکت، شما مجبور بودید به سازمان ثبت شرکت استان خود مراجعه کنید، اما اکنون روند ثبت شرکت به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیار سریع شده است، زیرا شما می‌توانید با ورود به سامانه ثبت شرکت‌ها به‌ صورت اینترنتی مراحل ثبت را انجام دهید. همچنین می‌توانید مسیر راحت‌تری برای این کار انتخاب کنید که آن هم تماس با دفتر ثبت شرکت‌ها و سپردن صفر تا صد کار‌ها است. این مراکز با تخصص خود در این زمینه قادر هستند تا در کمترین زمان شرکت شما را به ثبت برسانند.

ثبت برند تجاری
ثبت برند
مراحل و مدارک ثبت برند تجاری

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند تجاری: کپی برابر اصل کارت بازرگانی، نمونه تصویر علامت تجاری، کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی، ارائه اطلاعاتی نظیر شماره تماس، آدرس، کدپستی، ‌ایمیل،  ارائه مجوز فعالیتی (جواز تاسیس، پروانه بهره‌برداری و. . . )

چگونه ثبت برند کنیم؟
ثبت برند
چگونه ثبت برند کنیم؟

پس از انتخاب نام مناسب برای ثبت برند، موردی که به ذهن می‌رسد این است که آیا این برند تاکنون به ثبت رسیده است یا خیر؟ در واقع این استعلام برند است که تعیین می‌کند شانس تایید اظهارنامه شما توسط کارشناسان اداره ثبت علائم به چه میزان است. عملیات استعلام برند از طریق سامانه اداره مالکیت صنعتی قابل انجام است و نیاز به پرداخت هیچگونه وجهی ندارد. ضمن اینکه از این طریق علاوه بر جلوگیری از اتلاف زمان، متحمل پرداخت هزینه بالا به اشخاص واسط جهت استعلام نام تجاری  یا هزینه ناشی از رد اظهارنامه ثبت علامت نخواهید شد.

چگونه ثبت برند کنیم؟
ثبت شرکت
ثبت شرکت ها، روزنامه رسمی (بخش دوم)

آشنایی با انواع شرکت‌ها و مراحل ثبت شرکت برای تقسیم مسئولیت و تعیین نوع شرکت موثر است، زیرا مجوز برخی از فعالیت‌های شرکت صرفا به نوع مشخصی از شرکت‌ها داده می‌شود. پس پیش از هر اقدامی آشنایی با شرکت‌ها و مراحل ثبت آن ضرورت دارد.

ثیت شرکت، روزنامه رسمی
ثبت شرکت
ثبت شرکت ها، روزنامه رسمی (بخش اول)

در ابتدا برای ثبت شرکت، شرکایی که قصد تاسیس شرکت را دارند باید نوع شرکت را با توجه به موضوع فعالیت شرکت و میزان مسئولیتی که حاضر به تقبل آن هستند، انتخاب کرده و بعد از آن مراحل را طی کنند. آشنایی با انواع شرکت‌ها و مراحل ثبت شرکت برای تقسیم مسئولیت و تعیین نوع شرکت موثر است زیرا مجوز برخی از فعالیت‌های شرکت صرفا به نوع مشخصی از شرکت‌ها داده می‌شود. پس پیش از هر اقدامی آشنایی با شرکت‌ها و مراحل ثبت آن ضرورت دارد.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب