برچسب: ثبت_شرکتها

مهم ترین قوانین ثبت شرکت
ثبت شرکت
مهمترین قوانین ثبت شرکت

قوانین ثبت شرکت پیچیدگی و گستردگی بسیاری دارد اما در اول راه برای داشتن هر کسب‌وکاری، داشتن هدف و طرحی از پیش تعیین شده، همراه با برنامه ریزی حرفه‌ای از نظر مالی و اجرایی جزو اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین اقدام‌ها است. حال بعد از اینکه هدف شما تعیین شد، قوانین ثبت شرکت و مراحل آن در نظر گرفته می‌شود. تاسیس شرکت در ایران براساس اهداف و نوع ثبت به صورت‌های مختلف از قوانین خاص خود برخوردار است که شناخت این قوانین برای ثبت شرکت‌ها به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان به خواسته خود برسید.

ثبت شرکت
ثبت شرکت
برای ثبت شرکت ها کجا باید رفت؟

در گذشته برای ثبت شرکت، شما مجبور بودید به سازمان ثبت شرکت استان خود مراجعه کنید، اما اکنون روند ثبت شرکت به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیار سریع شده است، زیرا شما می‌توانید با ورود به سامانه ثبت شرکت‌ها به‌ صورت اینترنتی مراحل ثبت را انجام دهید. همچنین می‌توانید مسیر راحت‌تری برای این کار انتخاب کنید که آن هم تماس با دفتر ثبت شرکت‌ها و سپردن صفر تا صد کار‌ها است. این مراکز با تخصص خود در این زمینه قادر هستند تا در کمترین زمان شرکت شما را به ثبت برسانند.

خدمات ثبت شرکتها
ثبت شرکت
خدمات ثبت شرکتها

ثبت شرکت همانند دیگر کار‌های اداری، دارای روندی مرحله‌ای و بر اساس اصول و قواعد خاصی است که پیشرفت تکنولوژی باعث شده این روند به سرعت بالایی دست یابد و در تقویت و استحکام معاملات تجاری نقش موثری داشته باشد. از این رو ادارات ثبت مکلف‌اند در آخر هر ماه فهرست کامل شرکت‌ها و موسساتی را که در طول ماه به ثبت می‌رسند و تغییرات حاصله در مورد شرکت‌ها و موسسات موجود و همچنین نام اشخاص حقیقی یا حقوقی را که دفتر قانونی به ثبت رسانده‌اند با ذکر تعداد دفاتر ثبت شده و شماره‌های آن به اداره امور مالیاتی محل اقامت موسسه ارسال کنند

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب