برچسب: مشاوره حقوقی

جواز تاسیس کارگاهی
مشاوره حقوقی
جواز تاسیس کارگاهی

فرآیند اخذ پروانه به منظور ساخت و تولید محصولات در شاخه های مصوب، به اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای تخصص و مهارت کافی در زمینه حرفه خود هستند، اعطا می گردد.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی آنلاین فوری

با توجه به اینکه فرآیندهای دادرسی پیچیدگی های خاص خود را دارد، به منظور جلوگیری از اطاله دادرسی و همچنین تضییع حقوق قانونی، شما می توانید از طریق اپلیکیشن های موجود و فضای مجازی برای اخذ مشاوره حقوقی در خصوص موضوع مورد نظر خود اقدام نمایند.

مشاوره حقوقی طلاق رایگان
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی طلاق رایگان

مشاور حقوقی کسی است که به واسطه  دانش خود در موضوعاتی همچون قوانین، اصول و خدمات حقوقی می‌ تواند، به شرکت ها و افراد مشاوره دهد. این مشاوره ها می تواند در زمینه های حقوقی مختلف مانند امور قراردادها، حل اختلافات و … باشد تا از ضررهای احتمالی جلوگیری شود. فرد، با تسلط به قوانین و تجربه ای که دارد کمک می کند تا افراد انتخاب های درستی داشته باشند و از ورود خسارت به آن ها جلوگیری می‌ کند.

حذف نام همسر از شناسنامه
مشاوره حقوقی
حذف نام همسر از شناسنامه

اگر زن دوشیزه باشد و در ازدواج با شوهرش، با وی رابطه‌ جنسی برقرار نکرده باشد، دادگاه او را به پزشکی قانونی معرفی می کند تا گواهی بکارت اخذ کند. پس از می‌ تواند از مزایای قانون ثبت احوال با استناد به مدارک و اسناد طلاق، از ماده 33 برای حذف نام همسر استفاده نماید. این قانون برای حذف نام زن از شناسنامه مرد هم اجرا می‌ شود.

مشاوره حقوقی درمورد توقیف اموال
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی درمورد توقیف اموال

هنگامی که اشخاص، به ثبت اموال غيرمنقول خود اقدام نکنند، كاملاً طبيعي است كه اين مال هيچ‌گونه سابقه ثبتی نداشته باشد. بر اساس ماده 101 قانون اجرای احكام مدنی، توقيف چنين اموالی زمانی مجاز است كه محكوم‌ عليه، در آن «تصرفِ مالكانه» داشته باشد، يا اينكه به موجب حكم نهايی، مالك آن مال، شناخته شده باشد.

مشاور حقوقی طلاق
مشاوره حقوقی
مشاور حقوقی طلاق| مشاوره حقوقی خانواده

یکی از معضلات مهمی که زوجین در هنگام جدایی یا حتی بعد از طلاق درگیر آن هستند، مسائل حقوقی مرتبط با طلاق است. بسیاری از افرادی که به هر دلیل قصد جدایی از یکدیگر را دارند ممکن است اطلاعات دقیقی از مسائل حقوقی مربوط به روند طلاق نداشته باشند و این بی‌اطلاعی، آن‌ها را در این مسیر پر پیچ و خم با مشکلات و دردسر‌های زیادی مواجه کند. از این رو داشتن اطلاعات کامل درمورد طلاق برای این دسته از افراد اهمیت دارد.

مشاوره حقوقی تهران
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی در تهران| مشاوره حقوقی

امروزه دیگر کسب اطلاعات حقوقی لازمه زندگی هر فردی است تا در صورت مواجه با مسائل و مشکلات حقوقی روزمره‌ خود، بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن اقداماتی در جهت احقاق حقوق خود انجام دهد. این اطلاعات با کمک گرفتن از یک فرد آگاه به مسائل و مقررات قانونی بدست می‌آید. 

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب