برچسب: مشاوره_آنلاین_ثبت_برند

استعلام ثبت برند
ثبت برند
استعلام قابلیت ثبت برند

ثبت برند در ایران فرایند قانونی شفافی دارد. زمانی که فردی برندی را به نام خود ثبت کند، هیچ شخص یا شرکتی حق استفاده از آن را نخواهد داشت. اما قبل از آنکه بخواهید برندی را به ثبت برسانید، باید استعلام ثبت برند، نام و نشان تجاری مورد نظر خود را بگیرید. سایت مرکز مالکیت معنوی در ایران مرجع رسمی استعلام ثبت برند است. این مرکز وابسته به قوه قضائیه و زیر مجموعه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

یک مشاوره حقوقی متخصص، فردی با تجربه است که نسبت به مسائل حقوقی، قوانین و مقررات اطلاعات کامل دارد و بنا بر آن، اطلاعات حقوقی مورد نیاز افراد را در اختیارشان قرار می‌دهد. چنین شخصی باید متعهد، صادق، مسئولیت‌پذیر، ‌امانت‌دار و قابل اعتماد باشد و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل و اخذ تصمیم صحیح در زمان مناسب را داشته باشد.

مشاوره آنلاین ثبت برند
ثبت برند
مشاوره آنلاین ثبت برند

برای ثبت برند نیاز به مشاوره و راهنمایی کارشناس‌ها و متخصص‌های این حوزه دارید. با مشاوره آنلاین ثبت برند به راحتی می‌توانید با راه حل‌ها و مراحل آن آشنا شوید تا در کوتاه‌ترین زمان ثبت برند خود را انجام دهید. از طریق مشاوره آنلاین ثبت برند از تمام مراحل، اقدامات، مدارک، میزان هزینه و زمان لازم اطلاع خواهید داشت.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب