برچسب: مشاوره_ثبت_برند

استعلام ثبت شرکتها
ثبت شرکت
استعلام ثبت شرکتها

ثبت شرکت برخلاف آنچه که عده‌ای آن را ساده می‌پندارند، ظرافت‌های خاص خود را دارد. در این راستا سامانه حقوقی و ثبتی داتیک با داشتن بهترین مشاوران و متخصصان در این زمینه، آمادگی ارائه بهترین مشاوره و خدمات را به شما عزیزان دارد.

ثبت برند شرکت
ثبت شرکت
ثبت برند شرکت

مدارک لازم برای ثبت برند (شخص حقیقی)، کپی شناسنامه و کارت ملی فرد متقاضی، ارائه کارت بازرگانی (چنانچه برند شما دارای حروف غیرفارسی و لاتین باشد)، ارائه مجوزهای فعالیتی از سازمان‌های نظارتی و حاکمیت دولتی، نمونه تصویرعلامت تجاری، گواهی امضا از دفترخانه اسناد رسمی

ثبت برند تجاری
ثبت برند
ثبت برند تجاری

انتخاب نام اولین و مهم‌ترین قدم برای ثبت برند است، زیرا سال ها با آن نام فعالیت های اقتصادی انجام می شود، پس باید در انتخاب اسم برند دقت کرد و طوری انتخاب شود که ساده و در ذهن ها ماندگار باشد. قبل از ثبت برند باید مطمئن شوید که این نام در گذشته ثبت نشده باشد، زیرا دیگر قادر به ثبت مجدد آن نخواهید بود. بی اطلاعی از این موضوع درخواست شما را رد می‌کند و علاوه بر آن برای دفعات بعدی، شانس کمتری برای ثبت برند به شما می‌دهد.

مشاوره آنلاین ثبت برند
ثبت برند
مشاوره آنلاین ثبت برند

برای ثبت برند نیاز به مشاوره و راهنمایی کارشناس‌ها و متخصص‌های این حوزه دارید. با مشاوره آنلاین ثبت برند به راحتی می‌توانید با راه حل‌ها و مراحل آن آشنا شوید تا در کوتاه‌ترین زمان ثبت برند خود را انجام دهید. از طریق مشاوره آنلاین ثبت برند از تمام مراحل، اقدامات، مدارک، میزان هزینه و زمان لازم اطلاع خواهید داشت.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب