دسته بندی: ثبت برند

ثبت برند در دبی
ثبت برند
ثبت برند در دبی

قوانین حاکم بر ثبت برند در دبی دبی به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین

جواز تاسیس برای ثبت برند
ثبت برند
جواز تاسیس برای ثبت برند

جواز تاسیس به مجوزی گفته می شود که اشخاص(اعم از حقیقی و حقوقی) برای انجام فعالیت در حوزه هایی مانند سرمایه گذاری یا تولید محصول نیاز دارند.

برند چند سال اعتبار دارد؟
ثبت برند
برند چند سال اعتبار دارد؟

تمدید برند در دو نسخه صورت می گیرد که پس از به امضا رسیدن توسط مدیران و یا نماینده قانونی به مراجع ذیصلاح تسلیم می شود تا ظرف مدت مشخصی کارهای اداری آن جهت تمدید طی شود.

ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی
ثبت برند
ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی

برند به زبان ساده عبارت است از یک لوگو یا نام که هرگاه به گوش مشتری شما می خورد یا نماد را می‌بیند، ویژگی‌ها و خصوصیات محصول شما را به یاد می آورد. بنابراین داشتن یک برند قوی باعث می شود شما در ذهن مخاطبان و مشتریان خود ماندگاری بیشتری داشته باشید. این مورد قطعاً یک مزیت بسیار مناسب برای شما خواهد بود.

️ اعتبار برند‌هایی که ثبت می‌شوند چه مدّت است؟
ثبت برند
️ اعتبار برند‌هایی که ثبت می‌شوند چه مدت است؟

مدیران شرکت‌ ها باید اطلاعات مرتبط با ثبت برند و نحوه استفاده از برند را در اختیار داشته باشند. اگر از علامت تجاری خود به مدت طولانی، بیش از 3 سال استفاده نکنید، قانون‌ گذار اختیار خارج کردن برند از دست صاحبان کسب و کار را دارد. هر شخص دیگری با حکم دادگاه، اجازه ابطال را خواهد گرفت و پس از آن به ثبت علامت تجاری انحصاری خود اقدام می کند.

مدت اعتبار برند و علامت تجاری ثبت شده
ثبت برند
مدت اعتبار برند و علامت تجاری ثبت شده

علامت، نشان و لگو هایی که هر شرکت برای معرفی کالا و محصولات خود استفاده می کند، برند انحصاری آن شرکت می باشد. به بیان دیگر تعریف برند این گونه مطرح شده است: نام، عبارت یا ترکیبی از هر دو، با هدف وجه تمایز یک کالا یا خدمات فروشنده، برای مقایسه میان کالا ها و موسسات، طراحی و ثبت می شود.

دستورالعمل ثبت برند
ثبت برند
دستورالعمل ثبت برند

پس از بررسی اظهارنامه ثبت علامت تجاری، سه کارشناس و رئیس اداره علائم تجاری بررسی ها را انجام می دهند و بعد از بررسی انجام شده، عدم تایید یا تایید انجام می شود که در این مرحله برای شما پیامکی ارسال می گردد که ثبت علامت تجاری مورد تقاضای شما از سوی اداره علائم تجاری بلامانع تشخیص داده شده است.

کد شناسایی در ثبت برند چیست
ثبت برند
کد شناسایی در ثبت برند چیست؟

توقع مشتریان از یک برند کیفیت بالا، خطر پذیری کمتر، سپردن مسئولیت به تولید کننده، وسیله ای نمادین برای اظهار هویت محصول است. محکم ترین قدم در تجارت، جلب اعتماد است و علامت تجاری به وسیله برند سازی به اجرای تعهدات شتاب می بخشد.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب