دسته بندی: ثبت شرکت

️ آیا نوع شرکت در هزینه‌ ثبت شرکت تاثیری دارد؟
ثبت شرکت
️ آیا نوع شرکت در هزینه‌ ثبت شرکت تاثیری دارد؟

مدت زمان ثبت یک شرکت از صفر تا صد یعنی چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی در بهترین حالت 12 روز کاری زمانبر خواهد بود. این در صورتی است که شرکت شما در عرض 7 روز به مرحله آگهی در اداره ثبت برسد.

ثبت شرکت سهامی خاص با ۶ گام ساده
ثبت شرکت
ثبت شرکت سهامی خاص با ۶ گام ساده

در صورتی که در مدارک شما نقصی وجود نداشته باشد، کارشناس مربوطه پیش نویس ثبت شرکت شما را تهیه می کند. در این مرحله شما باید با همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید.

ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
ثبت شرکت
ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

بر اساس قانون 584 قانون تجارت، تمامی موسساتی که برای مقاصد غیرتجاری مانند: موسسات علمی و ادبی یا خیریه ها تشکیل می شوند و قصد سود بردن داشته یا نداشته باشند، موسسات غیر تجاری گویند.

هزینه ثبت شرکت 1400
ثبت شرکت
هزینه ثبت شرکت در سال 1400

مرجع ثبت شرکت ها در تهران، «اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی» است و در خارج از تهران «اداره ثبت اسناد و املاک» مرکز اصلی، در مناطقی که اداره ثبت اسناد وجود نداشته باشد، دفترخانه اسناد رسمی و اگر مرجع مذکور وجود ندارد، دفتر دادگاه محل این وظیفه را بر عهده دارد.

ثبت شرکت فوری با هزینه کم
ثبت شرکت
ثبت شرکت فوری با هزینه کم

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده وهر یک از شرکا، بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت، مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در اسم شرکت باید عبارت (با مسئولیت محدود) قید شود.

روزنامه رسمی در ثبت شرکت چه نقشی دارد
ثبت شرکت
روزنامه رسمی در ثبت شرکت چه نقشی دارد؟

روزنامه رسمی کشور که بر اساس یک ماده واحده قانونی تشکیل شده است، یكی از سازمان‎‌های وابسته به قوه قضائیه می‌باشد كه در قالب شركت سهامی اداره می‌‎شود. این سازمان تنها مرجع رسمی انتشار تمامی آگهی‌های حقوقی و قضایی کشور است و سندی رسمی و دولتی به شمار می‌رود.

ثبت شرکت بدون دفتر
ثبت شرکت
ثبت شرکت بدون دفتر امکان پذیر است؟

ثبت شرکت راهی است برای ایجاد وجهه‌ ای قانونی و حقوقی برای فعالیت‌ های اقتصادی آن شرکت که در نهایت این اقدام به موفقیت و پیشرفت کسب‌ وکار منتهی می‌شود. بدین جهت تمامی افرادی که قصد تأسیس و راه‌اندازی یک شرکت تجاری یا مؤسسه تجاری و غیرتجاری را دارند، باید به صورت اینترنتی در سامانه ثبت شرکت‌ها، شرکت خود را به ثبت برسانند.

مشاغل مجاز در ملک مسکونی
ثبت برند
مشاغل مجاز در ملک مسکونی

امروزه به دلیل افزایش اجاره‌های املاک تجاری و از سوی دیگر با توجه به مسائل مالی کشور، صاحبان مشاغل به فکر کاهش هزینه‌های خود هستند. از طرفی با توجه به گسترش جمعیت شهری و افزایش کاربری تجاری از املاک مسکونی، بدیهی به نظر می‌رسد که ایجاد نظم در یک جامعه شهری مستلزم وضع قوانین و مقررات مخصوص در مورد چگونگی استفاده از واحد‌های احداثی خواهد بود.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب