برچسب: ثبت شرکت

️ آیا نوع شرکت در هزینه‌ ثبت شرکت تاثیری دارد؟
ثبت شرکت
️ آیا نوع شرکت در هزینه‌ ثبت شرکت تاثیری دارد؟

مدت زمان ثبت یک شرکت از صفر تا صد یعنی چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی در بهترین حالت 12 روز کاری زمانبر خواهد بود. این در صورتی است که شرکت شما در عرض 7 روز به مرحله آگهی در اداره ثبت برسد.

ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی
ثبت برند
ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی

برند به زبان ساده عبارت است از یک لوگو یا نام که هرگاه به گوش مشتری شما می خورد یا نماد را می‌بیند، ویژگی‌ها و خصوصیات محصول شما را به یاد می آورد. بنابراین داشتن یک برند قوی باعث می شود شما در ذهن مخاطبان و مشتریان خود ماندگاری بیشتری داشته باشید. این مورد قطعاً یک مزیت بسیار مناسب برای شما خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص با ۶ گام ساده
ثبت شرکت
ثبت شرکت سهامی خاص با ۶ گام ساده

در صورتی که در مدارک شما نقصی وجود نداشته باشد، کارشناس مربوطه پیش نویس ثبت شرکت شما را تهیه می کند. در این مرحله شما باید با همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید.

ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
ثبت شرکت
ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

بر اساس قانون 584 قانون تجارت، تمامی موسساتی که برای مقاصد غیرتجاری مانند: موسسات علمی و ادبی یا خیریه ها تشکیل می شوند و قصد سود بردن داشته یا نداشته باشند، موسسات غیر تجاری گویند.

دستورالعمل ثبت برند
ثبت برند
دستورالعمل ثبت برند

پس از بررسی اظهارنامه ثبت علامت تجاری، سه کارشناس و رئیس اداره علائم تجاری بررسی ها را انجام می دهند و بعد از بررسی انجام شده، عدم تایید یا تایید انجام می شود که در این مرحله برای شما پیامکی ارسال می گردد که ثبت علامت تجاری مورد تقاضای شما از سوی اداره علائم تجاری بلامانع تشخیص داده شده است.

هزینه ثبت شرکت 1400
ثبت شرکت
هزینه ثبت شرکت در سال 1400

مرجع ثبت شرکت ها در تهران، «اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی» است و در خارج از تهران «اداره ثبت اسناد و املاک» مرکز اصلی، در مناطقی که اداره ثبت اسناد وجود نداشته باشد، دفترخانه اسناد رسمی و اگر مرجع مذکور وجود ندارد، دفتر دادگاه محل این وظیفه را بر عهده دارد.

ثبت شرکت فوری با هزینه کم
ثبت شرکت
ثبت شرکت فوری با هزینه کم

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده وهر یک از شرکا، بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت، مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در اسم شرکت باید عبارت (با مسئولیت محدود) قید شود.

کد شناسایی در ثبت برند چیست
ثبت برند
کد شناسایی در ثبت برند چیست؟

توقع مشتریان از یک برند کیفیت بالا، خطر پذیری کمتر، سپردن مسئولیت به تولید کننده، وسیله ای نمادین برای اظهار هویت محصول است. محکم ترین قدم در تجارت، جلب اعتماد است و علامت تجاری به وسیله برند سازی به اجرای تعهدات شتاب می بخشد.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب