چگونه از سر و صدای همسایه شکایت کنیم؟
مشاوره حقوقی
چگونه از سروصدای همسایه شکایت کنیم؟

اگر سر و صدای همسایه شما به حدی است که آرامش شما را گرفته، ابتدا این مشکل را با خود او در میان بگذارید، شاید او متوجه این مزاحمت نشده و با یک گپ وگفت دوستانه بین شما، این مشکل حل شود.

️ آیا نوع شرکت در هزینه‌ ثبت شرکت تاثیری دارد؟
ثبت شرکت
️ آیا نوع شرکت در هزینه‌ ثبت شرکت تاثیری دارد؟

مدت زمان ثبت یک شرکت از صفر تا صد یعنی چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی در بهترین حالت 12 روز کاری زمانبر خواهد بود. این در صورتی است که شرکت شما در عرض 7 روز به مرحله آگهی در اداره ثبت برسد.

ثبت برند در دبی
ثبت برند
ثبت برند در دبی

قوانین حاکم بر ثبت برند در دبی دبی به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین

جواز تاسیس کارگاهی
مشاوره حقوقی
جواز تاسیس کارگاهی

فرآیند اخذ پروانه به منظور ساخت و تولید محصولات در شاخه های مصوب، به اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای تخصص و مهارت کافی در زمینه حرفه خود هستند، اعطا می گردد.

جواز تاسیس برای ثبت برند
ثبت برند
جواز تاسیس برای ثبت برند

جواز تاسیس به مجوزی گفته می شود که اشخاص(اعم از حقیقی و حقوقی) برای انجام فعالیت در حوزه هایی مانند سرمایه گذاری یا تولید محصول نیاز دارند.

آیا نوه از پدر بزرگ ارث می برد؟
مشاوره حقوقی
آیا نوه از پدر بزرگ ارث می برد؟

ارث دارای ضوابط و قواعدی است که اصطلاحاً به طبقات ارث معروف می باشد. در این طبقات افراد بر اساس اولویت از شخص متوفی (فوت شده) ارث می برند. این اولویت به گونه ای است که افراد در طبقه اول، مانع ارث بردن طبقات دوم و سوم می‌ شوند و در صورتی در طبقه اول شخصی نباشد، طبقه دوم ارث خواهد برد.

کاری راش

سامانۀ یکپارچۀ داوری، کارشناسی، مشاوره و وکالت «کاری راش» بزرگترین وکامل ترین مرجع حقوقی میباشد. کاری راش یک پلتفرم تخصصی و مبتنی بر فناوری هوشمند و بروز دنیا بوده که با ایجاد پلی میان متخصصان حقوقی زبده و کلیه افراد (کسب و کارها، شاغلین و مردم عام) سعی بر ارائه خدمت دارد.

تازه ترین مطالب